Schani Rýžové Vločky 1kg


Cena
120 Kč

Značka

Kód produktu
0767

Dočasně nedostupné Sledovat dostupnost

Schani Medium Rice Flakes jsou lisované, ploché lupínky rýže, které se hlavně používají v indické kuchyni. Lupínky snadno absorbuje tekutiny a omáčky a vaří se rychleji než normální rýže. Jsou ideální pro přípravu tradičního jídla zvaného "Poha". Více

Vítejte ve světě rýžových vloček Schani Medium, kde se pohodlí a kvalita snoubí v dokonalé harmonii. Naše rýžové vločky Medium Rice Flakes nabízejí autentickou indickou kuchyni, která jistě potěší vaše chuťové pohárky.

Rýžové vločky Schani Medium Rice Flakes jsou vyrobeny z rýže nejvyšší kvality a poskytují pohodlí a výživnou hodnotu v jednom lahodném balení. Jsou ideální pro zaneprázdněné kuchaře, kteří chtějí ohromit rodinu a přátele lahodnými a zdravými indickými pokrmy. Kromě toho, že rýžové vločky Schani Medium neobsahují kalorie a jsou plné chuti, jsou také bezlepkové a bez GMO, což vám zajistí klid a zdravý talíř.

Příprava rýžových vloček Schani Medium Rice Flakes je snadná - potřebujete pouze vařící vodu nebo horký olej. Chcete-li uspokojit svou chuť na indickou kuchyni, jednoduše přidejte své oblíbené chutě a koření a vytvořte autentické jídlo. Díky praktickému 1kg balení Schani navíc nemusíte nic odměřovat ani ztrácet čas a námahu. Uspořádejte slavnostní večeři nebo si připravte snadno připravitelné jídlo pro jednoho - rýžové vločky Schani Medium jsou skvělé pro každou příležitost a kdykoli.

Rýžové vločky Schani Medium jsou ideální pro kuchaře, kteří dbají na své zdraví a hledají pohodlí a kvalitu. Vyzkoušejte je ještě dnes a proměňte každé jídlo v úžasně autentický indický zážitek.

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě

Původ: Indie