Heera Černá Hořčičná Semínka


Cena
od 39 Kč

Značka

Kód produktu
V022

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
100g 1kg

ks

Heera Black Mustard Seeds jsou všestrannou, chuťově výraznou ingrediencí, která se skvěle hodí k přípravě pokrmů inspirovaných indickou kuchyní, jako je kuře Tandoori, ale i tradičních oblíbených pokrmů, jako je hořčičná zelenina. Více

Chcete svému vaření dodat jedinečnou exotickou chuť? Nehledejte nic jiného než Heera Černá Hořčičná Semínka!

Tato černá hořčičná semínka jsou všestrannou, chuťově výraznou ingrediencí, která se skvěle hodí k přípravě pokrmů inspirovaných indickou kuchyní, jako je kuře Tandoori, ale i tradičních oblíbených pokrmů, jako je hořčičná zelenina. Se značkou Heera získáte vysoce kvalitní a prvotřídní ingredience ve výhodných velikostech, takže vám ve spíži nikdy nedojdou! Naše 100g balení poskytují to správné množství pro menší recepty, zatímco naše 1kg balení zajistí, že vaše kuchyně zůstane plně zásobena.

Na rozdíl od většiny balených koření má Heera Černá Hořčičná Semínka skvělou chuť a uzamčenou čerstvost. Bohatá oříšková chuť těchto hořčičných semínek jistě dá vyniknout vašim kulinářským výtvorům a poskytne vám nepřekonatelnou chuť! Pusťte se do toho, okořeňte své pokrmy a naservírujte chuť Indie! Se společností Heera máte skutečnou kvalitu a pohodlí na dosah ruky.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Původ: Indie