Afroase Egusi Mletý 80g


Cena
90 Kč

Značka

Kód produktu
2112

Dočasně nedostupné Sledovat dostupnost

Afroase Egusi prášek je vysoce kvalitní produkt bohatý na bílkoviny, tuky, vitamíny a minerály. Tento prášek, vyrobený z melounových semen, je ideální pro přípravu tradiční africké polévky egusi Více

Egusi Mletý od AFROASE je dokonalým doplňkem vaší indické kuchyně! Ať už jste profesionální kuchař nebo amatérský kuchař, Egusi Mletý jistě pozvedne vaše pokrmy a dodá výjimečnou chuť a strukturu všem vašim oblíbeným jídlům.

Tento prášek Egusi Mletý od společnosti AFROASE je vyroben z těch nejlepších surovin a je ideální pro všechny pokrmy od polévek a dušených jídel až po smažené pokrmy a svačinky. Jeho pikantní a oříšková chuť zvýrazní chuť a vůni vašich pokrmů a jeho bohatá, výrazná textura dodá jídlu lahodnou křupavost. Navíc se snadno používá a dodává se v praktickém 80g balení, takže si snadno připravíte chutné jídlo bez ohledu na to, jak je váš den nabitý.

Toto špičkové müsli Egusi od společnosti AFROASE je dokonalým způsobem, jak ozvláštnit své recepty - nebudete zklamáni! Nejenže dodá vašim jídlům skvělou chuť a strukturu, ale je také neuvěřitelně výživná a plná důležitých vitamínů a minerálů. Je skutečně stejně chutná jako výživná. Posuňte tedy své recepty na vyšší úroveň a přidejte tento prášek Egusi od AFROASE do svého kuchyňského arzenálu ještě dnes!