Powered by Smartsupp

Obnovujeme naše webové stránky pro moderní zážitek

Potřeba obnovy webových stránek:

Shalamar Foods s bohatou historií a vynikajícími potravinářskými produkty si uvědomil důležitost držet krok v digitálním světě. Předchozí verze našich webových stránek, ač funkční, neodrážela skutečnou podstatu našich značek a nedokázala poskytnout poutavý uživatelský zážitek. 

Zlepšení uživatelského zážitku:

Obnovené webové stránky nabízejí uživatelsky přívětivé rozhraní, intuitivní navigaci a vizuálně atraktivní designové prvky, které zachycují podstatu značky Shalamar Foods.

Představení kulinářských lahůdek:

Shalamar Foods se pyšní svými výjimečnými kulinářskými kreacemi a obnovené webové stránky byly navrženy tak, aby výrazně prezentovaly náš rozmanitý sortiment produktů. Webové stránky nyní obsahují kvalitní obrázky a poutavá videa, která zdůrazňují chutné pokrmy a ingredience nabízené společností Shalamar Foods. Uživatelé mohou prozkoumávat různé kategorie produktů, dozvědět se o kvalitě a najít inspiraci pro vlastní kulinářská dobrodružství.

Poutavý obsah a zdroje:

Shalamar Foods chce, aby obnovené webové stránky byly více než jen katalogem produktů. Cílem bylo poskytnout platformu, která nabízí hodnotné zdroje a poutavý obsah pro nadšence do jídla. Nové webové stránky obsahují sekci blogu, kde návštěvníci mohou najít zajímavé recepty, tipy na vaření. Své oblíbené recepty můžete i z webových stránek rovnou sdílet a posílat přátelům.